Wondershare dr.fone toolkit for iOS 10.0.3

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Dr.Fone to narzędzie przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń działających pod kontrolą systemu iOS (iPhone, iPad oraz iPod touch).

Za pomocą aplikacji Wondershare Dr.Fone możemy odzyskać takie dane (iPhone 3GS/4, iPad 1, iPod Touch 4G) jak zdjęcia i filmy z aparatu, pliki znajdujące się w usłudze Photo Stream, kontakty, wiadomości, załączniki wiadomości, historia połączeń, kalendarz, notatki, przypomnienia, ulubione witryny zapisane w Safari oraz notatki głosowe. W przypadku urządzeń iPhone 4S/5 program umożliwia odtworzenie takich elementów jak wiadomości, kontakty, historia połączeń, kalendarz, notatki, przypomnienia, zakładki Safari.

Program oferuje dwa tryby odzyskiwania danych. Pierwszy umożliwia odzyskiwanie danych bezpośrednio z urządzeń iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad1 i iPod Touch 4G podłączonych do komputera za pośrednictwem kabla USB. W przypadku urządzeń iPhone 4S oraz iPhone 5 możliwe jest również skorzystanie z opcji odzyskiwania danych bezpośrednio z kopii zapasowej utworzonej przez program iTunes. Przed odzyskaniem danych Wondershare Dr.Fone oferuje podgląd plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!