WordPress WordPress 16.9

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

WordPress to darmowa aplikacja, dzięki której z poziomu urządzenia mobilnego możliwe jest zarządzanie treścią w ramach witryny lub bloga internetowego opartym o CMS o takiej samej nazwie. Aplikacja pozwala na zarządzanie stroną, która została samodzielnie zainstalowana, ale również darmowych i płatnych kont w serwisie WordPress.com.

Z poziomu aplikacji możliwe jest również stworzenie takiego konta a co za tym idzie, zupełnie nowej strony. Na tym oczywiście możliwości aplikacji się nie kończą. Podstawą jest zarządzanie wpisami i stronami, ich edycję, usuwanie, tworzenie nowych z opcjami publikacji (prywatne, publiczne), wyborem kategorii i tagów. Możliwe jest zarządzanie komentarzami, ich akceptowanie, edytowanie, usuwanie, oznaczanie jako spam, a także możliwość dodawania nowych komentarzy z poziomu samej aplikacji.

Aplikacja oferuję opcję szybkiego dodawania zdjęć i nagrań wideo do wpisów, a także podgląd wpisów, całej witryny, oraz dzielenie się ze znajomymi informacją o wpisie w ramach wbudowanego w system mechanizmu udostępniania.

W wypadku witryny zbudowanej w oparciu o konto WordPress.com możliwy jest również dostęp do zaawansowanych statystyk odwiedzin czy też witryn odsyłających. Na platformie tej dostępna jest również możliwość obserwowania już istniejących blogów, oraz otrzymywania powiadomień np. o nowych komentarzach do wpisów. Chociaż spolszczenie aplikacji nie jest kompletne, jej obsługa jest bardzo intuicyjna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!