r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wordament 2.8.3

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Wordament to pierwsza gra Xbox Live dostępna na system iOS. Pozwala na zdobywanie osiągnieć oraz rywalizację z innymi graczami.

Zabawa w Wordament polega na układaniu słów z dostępnych na planszy liter. Na wykonanie zadania mamy ograniczoną ilość czasu. Rozgrywka odbywa się online, tak więc nie mamy możliwość zastopowania zabawy i powrotu do niej kiedy indziej.

r   e   k   l   a   m   a

Gra obsługuje polski słownik, jednak nie do końca poprawnie. Litery takie jak ń, ą, ś itp. Przedstawione są za pomocą n, a, s. To od nas zależy jakie nadamy im znacznie. Brakuje także kilku popularnych słów. Jednak nie przeszkadza to w zabawie i rywalizacji.

To właśnie ona jest kluczowym elementem Wordament. Rywalizować możemy ze znajomymi Xbox Live, ale także innymi graczami z całego świata. Każdy język posiada swoją oddzielną klasyfikację. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by go zmienić i sprawdzić swoje siły np. w języku angielskim.

Prosta i intuicyjna oprawa, a do tego dobre tłumaczenia menu sprawiają, że nikt nie powinien mieć problemu z obsługą Wordament. Interfejs jest wspólny dla wszystkich wersji gry. A ta dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.