r   e   k   l   a   m   a
reklama

Works 9.0 - więcej szczegółów

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Dwa dni temu pisaliśmy o planach Microsoft co do wydania nowej wersji pakietu biurowego Works oznaczonej numerem 9.0. Pakiet ten miał być dostępny za darmo pod warunkiem, że użytkownik zgodzi się oglądać reklamy umieszczone w programie. Pojawiły się również spekulacje, że Microsoft zechce równocześnie uruchomić Works jako usługę hostowaną on-line i w ten sposób rozpocząć poważną konkurencję z Google Docs and Spreadsheet.

Dzisiaj pojawiło się kilka nowych informacji na ten temat. Najważniejszą jest fakt, że oprócz wersji adware pakietu Works 9.0 w sprzedaży pojawi się także wersja komercyjna bez reklam. Jej koszt ma wynosić 39 dolarów (czyli o 10 dolarów mniej, niż obecnie Works 8.0). Po drugie już wkrótce rusza oficjalny program pilotażowy wersji z reklamami - została ona przekazana do wytypowanych partnerów OEM. Nie wiadomo jednak, w jakich krajach i do ilu użytkowników trafi ta próbna wersja. Microsoft ujawnił tylko, że reklamy pojawią się w panelu zadań i na ekranie startowym.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów