World Chef World Chef 2.7.3

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

World Chef to gra na urządzenia z Androidem, w której wcielamy się we właściciela rodzinnej restauracji chcącego przywrócić swojemu biznesowi dawną świetność.

Na początku gry poznajemy historię rodziny, do której należy restauracja. Rozwijał ją dziadek, a jego wnuk po latach postanowił na nowo rozkręcić lokal. Później przechodzimy krótki kurs obsługi gry i poznajemy zasady interakcji z klientami, obsługą restauracji oraz ze sprzedawcami produktów, z których będziemy gotować potrawy. W miarę postępów w grze, będziemy mogli gotować nowe potrawy, a to otworzy naszą restaurację na kolejne grupy klientów.

World Chef utrzymana jest w komiksowej tonacji, która przypomina nieco tę znaną z The Sims. Obsługujemy klientów, rozwijamy nasz zespół o kolejnych pracowników, którzy specjalizują się w różnych rodzajach kuchni, kupujemy nowy sprzęt, chodzimy na zakupy... Ta restauracyjna codzienność jest zaprezentowana ciekawie, a grze atrakcyjności dodaje przyjemna muzyka. Dość trudne jest zaś samo sterowanie, do którego trzeba się przyzwyczaić i spędzić z grą sporo czasu, aby dobrze je opanować.

W grze sporo jest mikropłatności, a płacąc uzyskamy dostęp np. do możliwości szybszego gotowania potraw. Jak to zwykle z modułami mikropłatności w grach na Androida bywa, jeśli nie płacimy, to będziemy czekać dłużej na możliwość wykonania poszczególnych czynności. Oczywiście nie pozbawia to gry uroku, choć niecierpliwi mogą być lekko niezadowoleni. Ale World Chef to propozycja, którą warto przetestować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!