World War Heroes: WW2 World War Heroes: WW2 1.25.2

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ta gra jest strzelanką z perspektywy pierwszej osoby, które akcja toczy się w czasach II wojny światowej. Możesz ją pobrać ze Sklepu Google Play za darmo, ale musisz pamiętać, że w toku rozgrywki na ekranie pojawią się reklamy. Będziesz mógł również skorzystać z mikropłatności, by kupić dodatkowe przedmioty za prawdziwe pieniądze.

Strzelanka multiplayer

World War Heroes zawiera rozmaite tryby zabawy, takie jak: bitwa drużynowa, klasyczny deathmatch, bomba (jedna drużyna podkłada bombę, druga próbuje powstrzymać wybuch), bitwa z jednym życiem, a także tryb własny (na własnych zasadach). Oprócz tego autorzy udostępnili hardkorowy wariant gry, w którym broń zadaje maksymalne obrażenia, co sprawia, że giniemy od jednego, maksymalnie dwóch strzałów.

Przywiązanie do szczegółów

Za sprawą World War Heroes mamy okazję skorzystać z 57 unikatowych rodzajów broni, wśród których znajdują się pistolety, karabiny, karabiny maszynowe, strzelby i nie tylko, walcząc w siedmiu legendarnych strefach z czasów II wojny światowej. Twórcy postarali się o wierne odwzorowanie wyposażenia z tamtego okresu.

World War Heroes to produkcja, która skupia się na rozgrywce multiplayer, co sprawia, że do jej działania wymagane jest stałe połączenie z internetem.

Najważniejsze cechy:

  • FPS osadzony w realiach II wojny światowej
  • różne opcje zabawy wieloosobowej
  • w pełni trójwymiarowa, szczegółowa grafika
  • 57 unikatowych typów broni
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!