reklama

World of Padman na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem zapraszamy do odwiedzenia działu PO GODZINACH, czeka tam na Was kolejna "gra na weekend" oraz Tydzień z Piratem z nowymi, jak zwykle ekstremalnymi problemami bohatera ;-)

Na zbliżający się weekend proponujemy dosyć nietypową strzelankę World of Padman bazującą na silniku gry Quake 3. World of Padman przenosi gracza w świat ogromnych pokoi, w których walki staczają pomiędzy sobą bardzo małe istoty. Podobnie jak w przypadku Quake 3, cel gry jest ten sam. Należy jak najdłużej utrzymać się przy życiu eliminując przy tym jak największą liczbę przeciwników. Duży wybór różnych rodzajów broni, dynamiczna rozgrywka, ciekawie zrealizowana grafika, dobre efekty dźwiękowe, to wszystko potrafi przykuć do komputera na długie godziny. Zasada jaka rządzi grą World of Padman jest prosta: komu skończy się amunicja - ten ginie. W chwili obecnej gra oferuje jedynie tryb gry wieloosobowej pozwalający na prowadzenie pojedynków w obrębie swojej sieci lub Internetu.

Najnowszą wersję gry World of Padman można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry -> FPS.

Ponadto zapraszamy również do odwiedzenia działu: PO GODZINACH -> Tapety na pulpit, w którym umieściliśmy nową tapetę adekwatną do obecnej aury :-)

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić