World of Soccer Online

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

World of Soccer Online to darmowa gra dla tych, którzy pamiętają mecze w Sensible World of Soccer, ale nie tylko. Gdyby niezapomniane studio Sensible Software chciało w obecnych czasach wskrzesić rozpikselowanych piłkarzy biegających w górę i w dół po murawie, tak właśnie projekt by pewnie wyglądał. W dodatku to tytuł przystosowany do zabawy online, czyli po boisku poruszają się zawodnicy sterowani przez żywych graczy.

Wystarczy wybrać dobrze zaludniony serwer i już może stawać naprzeciwko siebie po 11 żądnych wrażeń piłkarzyków, sterowanych ludzką ręką. Gdyby nie było kompletu, w nieobsadzone role wcieli się sztuczna inteligencja. Klawiszologia jest prosta i niezwykle intuicyjna, bowiem ogranicza się w zasadzie do suwania myszką po biurku. Kierowana przez nas postać biegnie zawsze w stronę kursora, strzał oddaje się przytrzymując lewy przycisk, ewentualnie wykonujemy tak podania, a jest także osobny klawisz od wślizgu.

World of Soccer Online ma niezwykle niskie wymagania systemowe i gra powinna się uruchomić nawet na naprawdę leciwych konfiguracjach, byle tylko PC dysponował 1 GB pamięci RAM. Co dobre, projekt jest regularnie aktualizowany. Choć od strony graficznej prezentuje się specjalnie archaicznie, to jednak kawałek porządnego kodu, który stale jest szlifowany, zgodnie z uwagami fanów. Na pewno warto dać darmowej grze szansę.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Twórca Sensible Soccer zbiera na Sociable Soccer, duchowego spadkobiercę klasyka

9
13.11.2015  •  Tomasz Wrzesień

Kiedy niedawno Dino Dini zapowiadał powrót swojej dawnej piłkarskiej serii Kick Off chyba nie spodziewał się, że za moment również Jon Hare, twórca między innymi Sensible Soccer, postanowi powrócić do świata gier z nowym produktem. Konkretnie to chodzi o Sociable Soccer, duchowego spadkobiercę dawnego hitu. Na Kickstarterze ruszyła na niego zbiórka. Na wypuszczenie projektu potrzeba 300 tysięcy funtów. W odróżnieniu od Kick Off Revival, tytuł szykowany jest od razu nie tylko na PS4, ale też Xboksa One oraz PC. Podobnie jak Dini jednak, główny producent uważa, że nadszedł czas, aby…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie