World of Soccer Online

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

World of Soccer Online to darmowa gra dla tych, którzy pamiętają mecze w Sensible World of Soccer, ale nie tylko. Gdyby niezapomniane studio Sensible Software chciało w obecnych czasach wskrzesić rozpikselowanych piłkarzy biegających w górę i w dół po murawie, tak właśnie projekt by pewnie wyglądał. W dodatku to tytuł przystosowany do zabawy online, czyli po boisku poruszają się zawodnicy sterowani przez żywych graczy.

Wystarczy wybrać dobrze zaludniony serwer i już może stawać naprzeciwko siebie po 11 żądnych wrażeń piłkarzyków, sterowanych ludzką ręką. Gdyby nie było kompletu, w nieobsadzone role wcieli się sztuczna inteligencja. Klawiszologia jest prosta i niezwykle intuicyjna, bowiem ogranicza się w zasadzie do suwania myszką po biurku. Kierowana przez nas postać biegnie zawsze w stronę kursora, strzał oddaje się przytrzymując lewy przycisk, ewentualnie wykonujemy tak podania, a jest także osobny klawisz od wślizgu.

World of Soccer Online ma niezwykle niskie wymagania systemowe i gra powinna się uruchomić nawet na naprawdę leciwych konfiguracjach, byle tylko PC dysponował 1 GB pamięci RAM. Co dobre, projekt jest regularnie aktualizowany. Choć od strony graficznej prezentuje się specjalnie archaicznie, to jednak kawałek porządnego kodu, który stale jest szlifowany, zgodnie z uwagami fanów. Na pewno warto dać darmowej grze szansę.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!