World of Tanks Blitz World of Tanks Blitz 4.1.0

Strona główna Mac Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program

World of Tanks Blitz to wydanie mobilnej wersji popularnej gry MMO, World of Tanks. Można grać na tym samym koncie, co na urządzeniach przenośnych, ale z myszką i klawiaturą.

World of Tanks Blitz ma bardzo podobną mechanikę rozgrywek, jak World of Tanks. W grze mamy niepowtarzalną okazję wczucia się w rolę kierującego wozem bojowym, z możliwością ulepszania jego wyposażenia i konstrukcji. By móc pokierować prawdziwym czołgiem, trzeba potwierdzić umiejętności na jednym z historycznych lekkich czołgów: amerykańskim, francuskim, niemieckim, japońskim lub radzieckim. W miarę upływu czasu i wraz ze zdobywanym doświadczeniem możemy sukcesywnie ten czołg ulepszać, a w miarę postępów w grze zdobywać nowe, potężniejsze jednostki.

Systematycznie i konsekwentnie modernizujemy silnik, podwozie, wieżyczkę i pancerz. Niestety wiele udogodnień wymaga mikropłatności, ale nie są one konieczne do dobrej zabawy. Kolejne pojazdy z klasy średniej, ciężkiej, niszczycieli czy samobieżnych dział można aktywować za punkty zwycięstwa i je także można modyfikować.

Gra ma również ścieżkę awansowania załogi przez zdobywanie doświadczenia. Do jednorazowego wykorzystania przygotowano również takie przedmioty jak apteczki, zestawy naprawcze czy specjalne dodatki do paliwa, zwiększające jego wydajność.

Gra oferuje nam możliwość zabawy w kilkanaście osób na jednej z 10 map. Grafika i w pełni spolszczona oprawa dźwiękowa sprawiają bardzo dobre wrażenie. Mimo że gra powstała na urządzenia mobilne, świetnie sprawdza się też na komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!