reklama

World of Warcraft dla ofiar huraganu Sandy — akcja Kup Kotka

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Huragan Sandy pozostawił po sobie ogrom zniszczenia, wiele osób straciło dach nad głowami oraz cały dotychczasowy dorobek, innym niepohamowana siła natury odebrała życie. Oczywiście po raz kolejny świat nie pozostaje obojętny na nieszczęścia i ogłasza się różnorakie akcje, mające na celu pomoc poszkodowanym. Swoje serca otwierają też twórcy gier. Firma Blizzard ma zamiar sprzedawać specjalne kociaki w World of Warcraft.

Kupując zwierzaka Cinder Kitty dla swojego potężnego maga lub wojownika, będziecie mieli pewność, że całość z 10 dolarów wydanych na pupila trafi do osób dokniętych przez los. Blizzard zapewnia, iż dochód zostanie przekazany Amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi, który spożytkuje finansowe wsparcie między innymi na zapewnianie pokrzywdzonym przez Sandy schronienia, pożywienia, wsparcia psychologicznego czy medycznego.

Warto wspomnieć, że w podobnej akcji, przygotowanej przez Blizzarda po wielkim trzęsieniu ziemi i Tsunami w Japonii, w zeszłym roku udało się zebrać na pomoc potrzebującym niemal 2 miliony dolarów.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama