r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Worms 3 tylko na urządzenia z iOS, premiera już niebawem

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Z jednej strony wiecznie młody zespół Team17 przygotowuje z myślą o PC Worms Clan Wars, czyli przemyślaną pod kątem turniejowym odsłonę swojej najbardziej znanej marki, a z drugiej zapowiada pełnoprawną kontynuację serii w postaci Worms 3 na urządzenia pod kontrolą systemu iOS. Zapewnia, że mająca pojawić się w trzecim kwartale tego roku produkcja doszlifowana została pod dotykowe przenośne granie. Samotnicy dostaną 27 misji.

Przyciągać wzrok ma przepiękna grafika, a do zabawy zachęcać szereg ciekawych opcji. Wspomina się o asynchronicznej rozgrywce wieloosobowej, masie nowych szalonych broni, systemie kart do zagrania, które będą natychmiast zmieniać sytuację na polu bitwy (do kupienia 41 rodzajów, w 3 kategoriach mocy), podziale dżdżownic na klasy, wpływaniu na wygląd członków zarobaczonego oddziału, no i oczywiście przystosowaniu sterowania do obsługi paluchami. Kompatybilność z technologią AirPlay pozwoli do tego przenieść sobie obraz na większy ekran.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.