reklama

Worms 3 tylko na urządzenia z iOS, premiera już niebawem

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Z jednej strony wiecznie młody zespół Team17 przygotowuje z myślą o PC Worms Clan Wars, czyli przemyślaną pod kątem turniejowym odsłonę swojej najbardziej znanej marki, a z drugiej zapowiada pełnoprawną kontynuację serii w postaci Worms 3 na urządzenia pod kontrolą systemu iOS. Zapewnia, że mająca pojawić się w trzecim kwartale tego roku produkcja doszlifowana została pod dotykowe przenośne granie. Samotnicy dostaną 27 misji.

Przyciągać wzrok ma przepiękna grafika, a do zabawy zachęcać szereg ciekawych opcji. Wspomina się o asynchronicznej rozgrywce wieloosobowej, masie nowych szalonych broni, systemie kart do zagrania, które będą natychmiast zmieniać sytuację na polu bitwy (do kupienia 41 rodzajów, w 3 kategoriach mocy), podziale dżdżownic na klasy, wpływaniu na wygląd członków zarobaczonego oddziału, no i oczywiście przystosowaniu sterowania do obsługi paluchami. Kompatybilność z technologią AirPlay pozwoli do tego przenieść sobie obraz na większy ekran.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama