Worms Breakout 2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Twórcy darmowej gry Worms Breakout 2 postanowili połączyć swoje zamiłowanie do strategicznej serii Worms oraz klasycznego Breakouta, nazywanego naprzemiennie również Arkanoidem. W rezultacie dostaliśmy bardzo interesujący miks gatunków. Przede wszystkim chodzi tutaj o zbijanie cegiełek piłeczką, ale na paletce zawsze siedzi robak, gotowy do ataku. Z użyciem broni możemy ułatwić sobie przechodzenie etapów.

Każdy nowy układ jest inny i nieco trudniejszy od poprzedniego. Awans do kolejnego następuje po usunięciu wszystkich elementów widocznych na ekranie. Przede wszystkim musimy zadbać, by piłka nie wpadła nam do wody. W dalszej kolejności wypada skupić się na łapaniu bonusów wypadających z niszczonych obiektów. Zmienią one właściwości piłeczki, ale również dadzą dodatkowe wsparcie przy odbijaniu jej.

Osobna sprawa to uzbrojenie samego robaka. Wraz ze skrzynkami spadającymi z góry możemy wyłapać wyrzutnię rakiet czy granaty, znane doskonale z głównej serii. W ten sposób da się eliminować całe grupy cegiełek, bo nie ma to jak dobrze rzucony ładunek wybuchowy w bananie. Raz na jakiś czas w tle przewinie się super owca, której trafienie daje dodatkowe korzyści. Projekt mocno wciąga i pozwala się także dobrze pośmiać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!