Wormsy i Mangi w jednym

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeden z koreańskich producentów gier komputerowych postanowił połączyć fabułę gry Worms z oryginalną oprawą i stylem mangowym. Mowa tutaj o grze Gunbound, którą chcielibyśmy zaproponować naszym Czytelnikom na ten deszczowo zapowiadający się weekend.

Dobrą zabawę obiecujemy nie tylko zwolennikom Worms'ów, ale w zasadzie wszystkim, którzy chcą i lubią odpoczywać przy grach lekkich, prostych a zarazem niezwykle wciągających. Bez wątpienia za taką uważam Gunbound. Po przebyciu procesu pobierania gry oraz rejestracji należy przygotować się jedynie na świetną zabawę. Do wyboru mamy 12 serwerów, na których możemy po kolei próbować swoich sił w walce z przeciwnikami, ale zanim dojdzie do samej potyczki, należy dokonać wyboru pojazdu, rodzaju broni oraz osobistego rynsztunku w Avatar Shop. Ów specjalistyczny ekwipunek sprawia, iż szybciej zdobywamy potrzebne doświadczenie oraz środki na nabycie bardziej zaawansowanych akcesoriów. Isnieje również system umożliwiający dostęp do idywidualnych statystyk każdego z graczy. Gra oferuje ponadto chat, który podnosi jej walory oraz atrakcyjność.

Połączenie Worms'ów z Mangami wydawało się niełatwym wyzwaniem, ale jak na razie przynosi ono graczom wiele radości i przyjemności z gry. Dodatkowo atrakcyjna oprawa graficzna wraz z sympatyczną muzyczką w tle sprawiają, iż gra jest godna polecenia.

Grę Gunbound można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry strategiczne i przygodowe.

© dobreprogramy
s