r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wox 1.2 Beta

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wox to bezpłatny launcher dla systemu operacyjnego Windows, którego twórcy inspirowali się takimi programami, jak Spotlight Search, Alfred oraz Launchy.

Narzędzie umożliwia uruchomienie dowolnego pliku znajdującego się na dysku twardym komputera przy wykorzystaniu zaledwie kilku klawiszy, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu i zwiększyć produktywność w codziennej pracy. Wystarczy wcisnąć kombinacje przycisków ALT + SPACJA i zacząć wprowadzać odpowiednie dane. Nie trzeba zatem szukać odpowiednich plików na dysku twardym komputera czy też uruchamiać wyszukiwarki internetowej.

Wox oferuje dostęp do wielu zróżnicowanych funkcji wbudowanych w aplikację. Pozwala na wyszukiwanie wszystkich programów, folderów, plików, zakładek stron internetowych przy użyciu słów kluczowych.

Na oficjalnej stronie producenta Wox znajdziemy rozmaite wtyczki rozbudowujące funkcjonalności narzędzia. Dzięki nim możemy dodatkowo tłumaczyć teksty za pomocą Tłumacza Google, zamykać niepotrzebne procesy, wyświetlić adres IP, a nawet wyszukać kontakt na Skype czy też usunąć urządzenie USB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 26.12.2016 15:50

Co do kombinacji klawiszy w Windowsie standardowo wystarczy utworzyć skrót (np. metodą drag & drop) do dowolnego pliku/ programu/ folderu, potem wejść PPM od tego skrótu i wybrać Właściwości. Na zakładce Skrót przejść do pola Klawisz Skrótu i wklepać kombinację klawiszy, zawierającą klawisz CTRL, Alt lub Shift oraz inny dowolny (np. literkę 'P' jak nazwa naszego Programu itp.).

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.