r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WrapPlayer (Beta) 0.2

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki

WrapPlayer (Beta) to nietypowe połączenie odtwarzacza muzyki z niewielkim klientem treści. Idea aplikacji skupia się na dostarczeniu nam krótkich wiadomości z interesujących nas dziedzin i wplecionych w słuchaną muzykę.

Galeria programu

Interfejs programu choć nie zachwyca przypomina klasyczne odtwarzacze muzyki. Nowością są zakładki dotyczące serwisów informacyjnych. Autorzy podzielili je na kilka kategorii. Niestety nie mamy możliwości dodawania własnych źródeł, a jedynie korzystanie z już dostępnych. Do poprawnego działania WrapPlayer (Beta) wymaga odpowiedniego języka dla systemowego syntezatora mowy. Gdy go nie posiadamy, system sam zaoferuje możliwość pobrania odpowiedniego pakietu.

Podawanie wiadomości ogranicza się do przeczytania ich tytułu. Jeżeli informacja nas zaciekawi, mamy możliwość przejścia do pełnej treści z poziomu mini odtwarzacza w pasku powiadomień. W menu aplikacji również znajdziemy listę artykułów wraz z opcją zapisania i przejścia do strony www. Choć idea WrapPlayer (Beta) jest bardzo ciekawa, to wymaga jeszcze dopracowania. Aplikacja posiada zbyt mało opcji personalizacji, a nietypowy pomysł pomimo krótkiego poradnika przy starcie budzi problemy z nawigacją. Program dostępny jest za darmo, należy pamiętać że to wciąż wersja beta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nietypowy odtwarzacz muzyki WrapPlayer zastąpi Ci radio

11
OPROGRAMOWANIE 28.05.2015 | Mateusz Budzeń

Aplikacja WrapPlayer (Beta) jest nietypowym odtwarzaczem muzyki. Czemu nietypowym? Oprócz możliwości słuchania ulubionej muzyki, dostajemy niewielki czytnik treści. Dzięki temu rozwiązaniu możemy być na bieżąco z najnowszymi informacjami i nie musimy skazywać się na utwory puszczane w danej stacji radiowej. Słuchając radia nie możemy wybrać konkretnych utworów, musimy słuchać tych narzuconych nam przez stację radiową. Natomiast jeśli skorzystamy z tradycyjnego programu do odtwarzania muzyki znajdującej się na w smartfonie, to nie usłyszymy najnowszych informacji. Musimy wówczas przykładowo…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.