r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wraz z nowym Xboksem wreszcie pożegnamy Microsoft Points?

Strona główna Aktualności

Na konferencji Microsoftu 21 maja, na której mamy ujrzeć kolejnego Xboksa, być może usłyszymy także między innymi o definitywnym odejściu od wymyślonej waluty Microsoft Points wraz z wprowadzeniem na rynek nowej konsoli. Ostatecznego ruchu w temacie z początku spodziewano się do końca zeszłego roku, ale potem znalazło to odzwierciedlenie wyłącznie w przypadku systemu Windows 8. Pakiety MSP miałyby zastąpić głównie karty zdrapki.

Chcącym dokonać zakupu z rynku Xbox Live, Windows Store czy Windows Phone Store, najprościej ma być wkrótce przejść się do sklepu, zapłacić za voucher o wybranej wartości, przepisać kod z niego i tak doładować konto odpowiednimi środkami. Oczywiście gracze docenią prezenty w postaci wygodnych kart podarunkowych. Będzie jednak też ponoć jak najbardziej możliwość posłużenia się kartami bankowymi oraz zapłacenia przelewem. Nie wiadomo co w przypadku, kiedy komuś z Xboksa 360 zostały jakieś resztki Microsoft Points — zanosi się na to, że na Durango swojego dorobku zwyczajnie nie przeniesie. Na szczegóły poczekamy na szczęście tylko kilka dni...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.