Wrestling MPire Remix Career Edition

Strona główna Windows Gry Sportowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wrestling MPire Remix to gra skierowana do wielbicieli amerykańskich zapasów, które wieczorami gromadzą miliony widzów przed telewizorami, ale nie tylko do nich. Ten bezpłatny i bardzo rozbudowany projekt raczej nie może równać się poziomem oprawy graficznej z najnowszymi bijatykami czy grami sportowymi, ale nadrabia to całą masą dodatkowych opcji. Bardzo pozytywnie wypadają poza tym same walki na ringu.

Podstawowy tryb zabawy to kariera. Od zera tworzymy swojego zawodnika, bardzo dokładnie dostosowując jego wygląd, w tym cechy fizjonomii, ubranie czy tatuaże. Potem staramy się wieść życie zawodowego zapaśnika. Chodzi nie tylko o samo wygrywanie walk, co bezpośrednio przekłada się na pieniądze. Życie kosztuje, ale w niedalekiej perspektywie wypada też dobrać sobie partnera do bitek, jak też menadżera.

Poza tym mamy turniej i walki pokazowe, już z wyborem wszelkich dostępnych w grze wrestlerów. Praktycznie wszystkie chwyty dozwolone. W ruch pójdą gaśnice, krzesła, a bezpieczni nie mogą czuć się także sędziowie. Ustawień spotkań jest bez liku, całkiem sporo dostajemy też aren w różnych miejscach świata. Animacje cieszą oko, zaś dynamiczna muzyka, z motywem przewodnim na czele, bardzo motywuje do walki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!