WriteMapper WriteMapper 2.10.0

Strona główna Mac Biuro Inne programy biurowe
Pobierz program

WriteMapper to kompleksowe narzędzie do tworzenia map myśli.

Zanim na dobre rozpoczniemy pracę z programem będziemy mogli zapoznać się z jego rozmaitymi opcjami w samouczku. Wygenerowana zostanie wówczas przykładowa mapa myśli, której autorzy zajęli się omówieniem funkcji oferowanych przez WriteMapper.

Poszczególne obiekty umieszczone na mapie myśli za sprawą programu WriteMapper możemy dostosować do własnych preferencji, modyfikując chociażby wygląd okien oraz rozmiar i typ czcionki, a także rodzaj linii łączących obiekty widoczne na ekranie. W razie potrzeby zawsze możemy edytować notatki oraz elementy graficzne. Istnieje również możliwość zmiany tematu z jasnego na ciemny (przydatne do pracy w nocy).

WriteMapper oferuje wsparcie skrótów klawiaturowych za pomocą których możemy szybciej umieszczać nowe elementy, zmieniać wygląd istniejących wpisów, formatować tekst oraz wykonywać szereg innych, niezbędnych czynności. Komfortowe użytkowanie zapewnia także opcja oznaczania poszczególnych obiektów jako wykonanych zadań, dzięki czemu wiemy, na czym powinniśmy skupić swoją uwagę w trakcie pracy.

Co istotne, WriteMapper umożliwia wyeksportowanie projektu do formatów HTML, DOC, RTF, TXT oraz Markdown.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!