WriteMonkey 3.0.10

Strona główna Mac Biuro Edytory tekstów
Pobierz progr​am
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WriteMonkey to kolejny niewielki i szybki edytor tekstu, który stworzony został z myślą o użytkownikach ceniących sobie minimalizm. Oferuje on jedynie niezbędne funkcje, dzięki czemu użytkownik może skupić się na redagowaniu tekstu i nie jest przytłaczany ogromem w większości przypadków zbędnych narzędzi.

Aplikacja działa w trybie pełnoekranowym i poza powierzchnią przeznaczoną na wpisywany tekst nie wyświetla na ekranie żadnych innych elementów (poza informacją o nazwie pliku, ilości napisanych słów czy aktualnej godzinie). Użytkownik posiada możliwość dowolnej zmiany kolorystyki przestrzeni roboczej czy czcionki, poziomu przezroczystości edytora, układu strony, wydruku, skrótów klawiszowych czy też dźwięków odtwarzanych podczas wciskania klawiszy.

WriteMonkey bazuje na stworzonym w JavaScripcie module pluginów, jest w pełni kompatybilny z UTF-8 i wspiera standardy kodowania znaków Unicode oraz ANSII.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!