r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wrocław: Kolejne zatrzymania piratów

Strona główna Aktualności

O autorze

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 18 lat, podejrzewanych o rozpowszechnianie pirackich programów, gier oraz filmów.

Samo zatrzymanie nastąpiło niczym w filmach sensacyjnych - jeden z mężczyzn próbował zaatakować policjanta, a nawet obezwładniony starał się wyrywać funkcjonariuszom. Jak informuje Policja, to właśnie ten mężczyzna ukrywał poszukiwany przez policjantów piracki serwer z blisko 2,5 TB nielegalnych plików. W tej sprawie Policja zatrzymała już 8 listopada w Warszawie 35-letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci wykryli około 4000 płyt DVD zawierających nielegalnie powielone treści.

Podczas tego zatrzymania Policja nie znalazła już tak wielkich ilości piratów - zabezpieczono "jedynie" dysk twardy z 150 pirackimi filmami i 5 tysiącami plików muzycznych. Funkcjonariusze znaleźli jednak również narkotyki i broń hukową.

Początek tym wszystkim zatrzymaniom dał dzień 16 października 2006 roku. Wtedy to policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 28-letniego mieszkańca Wrocławia, który prowadził piracki serwer. O sprawie tej pisaliśmy szerzej w październiku.

Do chwili obecnej w całej tej sprawie zatrzymanych zostało 8 osób. Jak informuje Policja, zatrzymanym grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.