Wrocław: Studenci zainstalują Ci Linuksa

Strona główna Aktualności

O autorze

Jutro rusza kolejna edycja akcji Linux-Reinstalacja. W budynku C-13 wrocławskiej politechniki w sali 3.02 od godziny 12:00 każdy chętny będzie mógł poprosić o pomoc w instalacji Linuksa na swoim komputerze. Organizatorami akcji są studenci i wolontariusze skupieni wokół wrocławskiego środowiska linuksowego.

Podobne imprezy odbywały się we Wrocławiu już kilkakrotnie. Za każdym razem bierze w nich udział coraz większa liczba osób. Wolontariusze pomogą w wyborze odpowiedniej dystrybucji, a następnie zainstalują system zgodnie z naszymi preferencjami. Dzięki temu proces instalacji przebiegnie bezboleśnie, a użytkownik szybko będzie mógł zacząć stawiać pierwsze kroki.

Jak zapewniają organizatorzy Linux już dawno przestał być systemem tylko dla komputerowych maniaków. Dzisiejsze wersje tego systemu są w pełni funkcjonalne i mogą godnie konkurować z innymi systemami. Dodają oni także, że instalując Linuksa nie musimy od razu rozstawać się ze starym systemem, przez co operacja ta nie niesie za sobą żadnego ryzyka. Jeżeli coś nam się nie spodoba, możemy powrócić do dawnego środowiska pracy.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji