Wrocław: Studenci zainstalują Ci Linuksa

Strona główna Aktualności

O autorze

W najbliższą sobotę, we Wrocławiu, odbędzie się kolejna edycja akcji Linux-Reinstalacja.

Organizatorami akcji są studenci i wolontariusze skupieni wokół wrocławskiego środowiska linuksowego. Linux-Reinstalacja to akcja, w której doświadczeni użytkownicy pomagają chętnym w zaznajomieniu się ze środowiskiem GNU/Linux (również BSD i Solaris) poprzez praktyczną prezentację oraz odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Podczas spotkania każdemu chętnemu uczestnikowi doświadczeni użytkownicy zainstalują system tak aby mogli wygodnie korzystać z komputera na co dzień. Ponadto będzie można się wiele dowiedzieć na temat konfiguracji sprzętu i doboru aplikacji dla wybranej dystrybucji Linuksa.

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich, jak zwykle będzie miało miejsce na terenie Politechniki Wrocławskiej w Zintegrowanym Centrum Studenckim (budynek C-13) sala 4.03 w godzinach 12:00 - 20:00 dnia 13.12.2008 (sobota). Więcej informacji uzyskać można na stronie poświęconej wydarzeniu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi