reklama

Wrocławskie studio T-Bull pracuje nad snajperską postapokaliptyczną grą mobilną

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

O studiu T-Bull pisaliśmy już w kontekście mobilnej gry wyścigowej Top Speed, której jedną z głównych atrakcji była możliwość nie tylko udziału w ulicznych wyścigach tuningowanymi samochodami, ale także ściganie się Nową Warszawą. Studio ogłosiło właśnie pracę nad kolejną produkcją – tym razem będzie to gra snajperska.

O samej grze wiadomo jak dotąd niewiele. Będzie to produkcja na urządzenia mobilne, która ma ukazać się na przełomie roku 2015 i 2016. Oferować ma rozrywkę opartą na popularnej w ostatnich latach formule gry snajperskiej, wzbogacając ją o realizm i atrakcyjną oprawę graficzną. Deklaruje to Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i główny dyrektor operacyjny T-Bull:

Z naszą nową produkcją stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Zależy nam na tym, żeby gra snajperska, nad którą pracujemy, konkurowała z najlepszymi produkcjami w swojej kategorii.

Dotychczas udostępniono jedynie rysunki koncepcyjne gry, które pozwalają stwierdzić, że fabularnie gra będzie osadzone w realiach postapokaliptycznych. Obecność na obrazkach zarówno upadłej Statuy Wolności, jak i azteckich piramid może sugerować, że w nowej grze T-Bull gracz będzie miał możliwość odwiedzenia co najmniej kilku miejsc położonych na terenie dzisiejszych Stanów Zjednoczonych.

Ponadto, podobnie jak w przypadku Top Speed, T-Bull pracuje nad dopracowaną fabułą. Zachęceni sukcesem Top Speed twórcy (grę pobrano około miliona razy), mają zamiar zdobyć jeszcze większą popularność. Niestety nie pokusili się oni o ujawnienie tytułu gry, ani tego, jak zrealizowana na urządzeniach mobilnych z ekranami dotykowymi zostanie koncepcja gry snajperskiej, która kojarzy się zazwyczaj ze sterowaniem myszką.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama