reklama

Wroom na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Wroom - jeden z wielu klonów starej, dobrej i znanej niemalże wszystkim miłośnikom gatunku Elasto Manii.

Poruszamy się niewielkich rozmiarów pojazdem, którym staramy się jak najszybciej dotrzeć po wyznaczonej trasie do mety wykonując przy tym szereg skomplikowanych zwrotów, trików i całych kombinacji powietrznych ewolucji. Do dyspozycji gracza oddano kilkanaście ciekawych tras o zróżnicowanym poziomie trudności, na których można rywalizować jednocześnie nawet z trzema innymi zawodnikami. Jeśli współzawodnictwo nie przypadnie nam do gustu wówczas możemy śrubować w nieskończoność własne wyniki. Grę dedykujemy osobom posiadającym duże zacięcie i upór w dążeniu do celu.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów?

Grę Wroom można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe

Zapraszamy również do zapoznania się z dołączonym do gry krótkim opisem wideo, który z pewnością dostarczy więcej treści aniżeli zamieszczany do tej pory pojedynczy screen. Warto przy tej okazji wspomnieć, iż podobne wideorecenzje publikujemy również przy opisach programów. Aktualnie polecamy zapoznanie się z materiałami dołączonymi do między innymi takich programów jak: avast!, Adobe Reader, Opera, Google Chrome czy Revo Uninstaller

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje dającego spore możliwości kombinowania LittleBigPlanet 2 oraz wielce oczekiwanych strzelanki Killzone 3 oraz wyścigów Test Drive Unlimited 2. Ponadto warto zapoznać się z naszymi wrażeniami z pokazu polskiego Dead Island, a także rzutem okiem na Nintendo 3DS.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić