r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wrzesień będzie kolorowy (w świecie urządzeń mobilnych)

Strona główna Aktualności

Wszystko wskazuje na to, że każdy liczący się na rynku gracz stara się zdążyć pokazać swoje nowości przed kolejnym iPhone'em (i być może mniejszym iPadem). Motorola, Nokia, a teraz również Amazon rezerwują sobie terminy poprzedzające zaplanowaną na 12 września konferencję firmy Apple.

5 września zobaczymy nowe modele telefonów Nokii z systemem Windows Phone 8 (o 9:30 czasu lokalnego w Nowym Jorku). Tego samego dnia w tym samym mieście będzie miało miejsce główne wydarzenie tego dnia — konferencja Motoroli i operatora sieci komórkowych Verizon — którego gwiazdą będzie prawdopodobnie telefon Drod RAZR HD. Przynajmniej tego dnia dziennikarze nie będą musieli dużo podróżować.

Do grona dołączył Amazon, który rozesłał dziś zaproszenia na konferencję prasową 6 września w Los Angeles. Gigant zakupów przez Internet planuje zapewne pokazać światu następcę tabletu Kindle Fire (według plotek 10-calowy tablet multimedialny), a może nawet własny telefon

r   e   k   l   a   m   a

Natłok nowości prawdopodobnie nie będzie jednak korzystny. 12 września już nikt nie będzie pamiętał o kolorowych nowych Nokiach, udoskonaleniach w systemie Windows Phone 8, oszałamiających osiągach Droid RARZ HD czy wejściu nowego gracza na rynek smartfonów. Świat będzie wtedy mówił tylko o tym, że kabel do kolejnego iPhone'a ma mniejszą wtyczkę. Może lepiej by było gdyby zamiast bombardować nas nowościami Nokia, Amazon i Motorola poszli w ślady Google'a, który przeniósł Google I/O na termin po WWDC Apple'a. Promocji Nexusa 7 wcale to nie zaszkodziło.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.