r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wrzesień pod znakiem polowania na pytania

Strona główna Aktualności

Razem z polskim oddziałem firmy Intel przygotowaliśmy niespodziankę - akcję, która rozpocznie się dokładnie za tydzień, 1 września, i potrwa cały miesiąc. Będzie to mieszanka rywalizacji, dobrej zabawy i wielu okazji do wygrania atrakcyjnych nagród.

Szczegóły pojawią się już niebawem, dzisiaj chcemy jedynie uprzedzić Was, byście zarezerwowali czas - zabawa, którą przygotowaliśmy, polegać będzie na odpowiadaniu na pytania i wykonywaniu zadań, które od 1 września zaczną pojawiać się codziennie o losowo wybranych godzinach. Premiowane będzie zarówno udzielenie prawidłowej odpowiedzi lub poprawne wykonanie zadania, jak i czas reakcji - nagradzać będziemy tak najszybszych każdego dnia, jak i rywalizujących w ramach rankingu generalnego.

Więcej szczegółów już niebawem - tymczasem warto przypomnieć sobie, o jakich technologiach Intela opowiadał Paweł Magott podczas prezentacji na HotZlocie. Możliwe, że jakieś pytania dotyczyć będą właśnie tych tematów, aczkolwiek gwarancji nie dajemy ;)

r   e   k   l   a   m   a


Aktualizacja, 01.09.2010, 22:01

Start konkursu nieco się opóźni. Zapowiedź wraz z zasadami powinniśmy opublikować niebawem, natomiast pytania zaczną pojawiać się najprawdopodobniej od przyszłego tygodnia.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.