Wrzesień pod znakiem polowania na pytania

Strona główna Aktualności

O autorze

Razem z polskim oddziałem firmy Intel przygotowaliśmy niespodziankę - akcję, która rozpocznie się dokładnie za tydzień, 1 września, i potrwa cały miesiąc. Będzie to mieszanka rywalizacji, dobrej zabawy i wielu okazji do wygrania atrakcyjnych nagród.

Szczegóły pojawią się już niebawem, dzisiaj chcemy jedynie uprzedzić Was, byście zarezerwowali czas - zabawa, którą przygotowaliśmy, polegać będzie na odpowiadaniu na pytania i wykonywaniu zadań, które od 1 września zaczną pojawiać się codziennie o losowo wybranych godzinach. Premiowane będzie zarówno udzielenie prawidłowej odpowiedzi lub poprawne wykonanie zadania, jak i czas reakcji - nagradzać będziemy tak najszybszych każdego dnia, jak i rywalizujących w ramach rankingu generalnego.

Więcej szczegółów już niebawem - tymczasem warto przypomnieć sobie, o jakich technologiach Intela opowiadał Paweł Magott podczas prezentacji na HotZlocie. Możliwe, że jakieś pytania dotyczyć będą właśnie tych tematów, aczkolwiek gwarancji nie dajemy ;)


Aktualizacja, 01.09.2010, 22:01

Start konkursu nieco się opóźni. Zapowiedź wraz z zasadami powinniśmy opublikować niebawem, natomiast pytania zaczną pojawiać się najprawdopodobniej od przyszłego tygodnia.

© dobreprogramy