Wrzuta Player 1.6.0.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wrzuta Player to prosty odtwarzacz plików audio, publikowanych przez użytkowników w serwisie Wrzuta.pl. Pozwala odsłuchiwać wybrane utwory bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej, a także ich pobierania na dysk komputera.

Program wyposażony został we wbudowaną wyszukiwarkę, umożliwiającą wygodne wyszukiwanie interesujących nas utworów. Po wpisaniu wykonawcy lub tytułu odtwarzacz wyszukuje pasujące do podanych kryteriów pliki audio i wyświetla je w postaci listy. Chcąc rozpocząć odtwarzanie wybranego utworu wystarczy dodać go do tzw. playlisty, klikając dwukrotnie na nim, wybierając odpowiednią opcję z menu kontekstowego lub wciskając kombinację klawiszy Alt + P. Stworzona w ten sposób lista odtwarzania zapisana może zostać na dysku komputera w formacie XML. Odtwarzacz pozwala także na odtwarzanie utworów, do których posiadamy linki.

Wrzuta Player stworzony został z dużym naciskiem na lekkość, szybkość oraz wygodę obsługi. W związku z tym poza wspomnianymi funkcjami wyszukiwarki i playlist nie znajdziemy w nim żadnych zbędnych wodotrysków. Aplikacja oferuje jedynie najważniejsze opcje, niezbędne do odtwarzania utworów. Wśród nich znajdziemy funkcję trybów odtwarzania, pozwalające odtwarzać zawartość listy odtwarzania, powtarzać wybrany utwór, odtwarzać pozycje z listy losowo itp., a także narzędzie do wyświetlania tekstu słuchanej piosenki oraz edytowania jej nazwy i zapisywania w schowku systemowym linku do niej. Program daje możliwość otworzenia wskazanego utworu w przeglądarce i odtworzenia jej w standardowy sposób w serwisie Wrzuta.pl. Informacje o słuchanych plikach audio audio przesyłane mogą być na konto użytkownika w Last.fm.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!