r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WspieramRynek.pl 2.0.8

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów

WspieramRynek.pl to aplikacja promująca kupowanie polskich produktów i poznawanie polskich marek, powiązana z inicjatywą o tej samej nazwie.

Galeria programu

Dzięki WspieramRynek.pl podczas robienia zakupów można upewnić się, że nabywane produkty pochodzą z Polski i zostały wyprodukowane przez firmy z polskim kapitałem. Produkty można łatwo sprawdzać za pomocą kodów kreskowych – można je zeskanować, a w razie problemów także wpisać ręcznie.

Poza informacjami o kraju pochodzenia marki i ewentualnej obecności polskiego kapitału aplikacja informuje o markach podobnych, których produkty mogą być dobrymi zamiennikami. Oznaczenia są intuicyjne, a interfejs aplikacji bardzo wyraźny, nie powinno więc być problemów z rozpoznawaniem polskich produktów.

Aplikacja ma także zachęcić do wspierania polskiej gospodarki, co powinno mieć korzystny wpływ na całą polską gospodarkę, a więc miejsca pracy, wyższe płace i tak dalej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.