r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Współpraca Adobe i Viacom

Strona główna Aktualności

O autorze

Firmy Adobe i Viacom poinformowały o utworzeniu partnerstwa strategicznego, którego celem jest opracowywanie i rozpowszechnianie treści dostarczanych przez Viacom za pośrednictwem oprogramowania Adobe Engagement Platform. Na mocy umowy firma Adobe uzyska status preferowanego dostawcy technologii dla koncernu Viacom w zakresie narzędzi do tworzenia multimediów i rozwiązań obsługujących interaktywne transmisje video, które pozwolą na udostępnianie programów telewizyjnych, filmów i treści cyfrowych użytkownikom Internetu i telefonów komórkowych.

Obie firmy zamierzają również wspólnie opracowywać nowe aplikacje multimedialne, które będą wykorzystywać treści należące do koncernu Viacom oraz nowej generacji narzędzia dla programistów i wieloplatformowe oprogramowanie klienckie firmy Adobe.

Viacom to jedna z największych na świecie firm zajmujących się produkcją i sprzedażą treści rozrywkowych, które oferowane są pod znanymi i uznanymi w przemyśle rozrywkowym markami. Oferta koncernu obejmuje materiały dla telewizji i przemysłu filmowego oraz platformy cyfrowe. Do światowych koncernu należą m.in. MTV Networks (MTV, VH1, Nick at Nite, Comedy Central, CMT: Country Music Television, Spike TV, TV Land, Logo i ponad 120 kanałów na całym świece), BET Networks, Paramount Pictures, Paramount Home Entertainment, DreamWorks i Famous Music.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.