Wszystkie polskie wersje testowe Office 2007 do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft uporządkował wersje ewaluacyjne poszczególnych wersji najnowszego pakietu biurowego Office 2007 oraz aplikacji wchodzących w jego skład. Dotychczas polska wersja ewaluacyjna była dostępna tylko pod postacią wersji Enterprise i to przeznaczoną właściwie dla programistów (jej pobranie wymagało wypełniania odpowiednich ankiet związanych z tą tematyką). Zaś wersje angielskie były dostępne do pobrania już od jakiegoś czasu, ale tylko dla użytkowników mieszkających w Stanach Zjednoczonych (formularz nie przewidywał wpisania innego kraju).

Teraz to się zmieniło. Polski oddział Microsoft opublikował na swoich stronach kilka wersji ewaluacyjnych w języku polskim - zarówno całych pakietów, jak i poszczególnych aplikacji osobno. Każda z tych wersji testowych jest funkcjonalna przez 60 dni pod warunkiem, że po pobraniu użytkownik zarejestruje się i otrzyma swój własny klucz produktu. W tym celu niezbędne jest posiadanie konta Windows Live ID. W naszym vortalu publikujemy wszystkie udostępnione wersje ewaluacyjne w języku polskim, ale zainteresowani mogą pobrać te same aplikacje także w innych językach - np. angielskim - bezpośrednio ze strony producenta.

Z działu PROGRAMY naszego vortalu można pobrać następujące polskie wersje ewaluacyjne pakietu Office 2007: Office Standard 2007, Office 2007 dla Użytkowników Domowych, Office Small Business 2007 oraz Office Professional 2007.

Zapraszamy także do pobierania wersji ewaluacyjnych poszczególnych aplikacji - również dostępnych w dziale PROGRAMY: Office Project 2007, Office Groove 2007, Office Publisher 2007, Office Visio Professional 2007 oraz Office OneNote 2007.

© dobreprogramy