Wunderlist 3.1.0.5

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wunderlist to bardzo popularna platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań. Bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze platforma jest dostępna zarówno przez przeglądarkę, różne systemy mobilne, jak i jako dodatki do aplikacji desktopowych. Oprócz podstawowego zarządzania zadaniami pozwala na określanie przypomnień, tworzenie notatek, a także współdzielenie zapisanych list z innymi użytkownikami.

Po uruchomieniu aplikacja wymaga zalogowania. Niestety w przeciwieństwie do wersji na inne systemy, brakuje opcji logowania za pomocą konta Facebook czy też Google +. Kolejnym widocznym brakiem jest język aplikacji. Nie znajdziemy tu niestety polskiej wersji językowej. Okno główne zawiera w sobie nasze listy zadań. U góry ujrzymy dane profilu oraz informacje o powiadomieniach. U dołu możliwość dodania nowej listy oraz rozwijane menu, a w nim opcje.

W ustawieniach możliwa jest konfigurowania tła, a także określania jak mają zachowywać się elementy dodawane do listy (dodawane od góry lub od dołu), możliwa jest także zmiana odstępu opóźnień. Tu ponownie zabrakło kilku rozwiązań znanych z wersji iOS i Android.. Wunderlist jest udostępniane za darmo. Bardziej rozbudowana wersja pro pozwala na dodawanie plików i komentarzy do zadań, a także przypisywanie ich do konkretnych osób. Niestety edycja dla WP nie wspiera na razie płatnych rozwiązań. Jako zaletę należy uznać interfejs, który został stworzony specjalnie z myślą o Windows Phone.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budżet pod kontrolą. Aplikacje, z którymi opanujesz wydatki i oszczędzisz pieniądze

50
03.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Jak zrobić zakupy i nie zwariować? Sklepowe półki uginają się od towarów, producenci kuszą promocjami i tylko czekają, aż wyciągniemy pieniądze z portfela. Do tego trudno zapamiętać, co dokładnie potrzebujemy kupić i ile wydaliśmy w sklepie lub w hipermarkecie. Nie musimy jednak poddać temu szaleństwu. Dobre oprogramowanie pomoże przygotować się do zakupów i inteligentnie zarządzać swoimi finansami. Szybko się okaże, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić znacznie więcej, niż myśleliśmy. Z czym na zakupy? Aby podczas zakupów nie wydać więcej, niż planujemy (a często także, niż możemy i…

Wunderlist do zarządzania zadaniami nie zapomina o klasycznym desktopie

1
21.11.2014  •  Łukasz Tkacz

Dobra organizacja to podstawa efektywnego działania, a przynajmniej tak uważa wiele osób. W celu uporządkowania spraw, jakimi musimy się zająć, wykorzystać można wiele aplikacji do zarządzania zadaniami. Jednym z nich jest bardzo popularny Wunderlist tworzony przez niemiecką firmę Wunderkinder GmbH. Producent właśnie dał znać, że nie zapomina ani o użytkownikach mobilnych, ani desktopowych, bo opublikował nowe wersje przeznaczone dla takich edycji Windowsa. W przeciwieństwie do niektórych innych producentów oprogramowania, w tym i Microsoftu, twórcy tej aplikacji postanowi dać użytkownikom…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza