Wunderlist Wunderlist 3.1.0.5

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wunderlist to bardzo popularna platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań. Bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze platforma jest dostępna zarówno przez przeglądarkę, różne systemy mobilne, jak i jako dodatki do aplikacji desktopowych. Oprócz podstawowego zarządzania zadaniami pozwala na określanie przypomnień, tworzenie notatek, a także współdzielenie zapisanych list z innymi użytkownikami.

Po uruchomieniu aplikacja wymaga zalogowania. Niestety w przeciwieństwie do wersji na inne systemy, brakuje opcji logowania za pomocą konta Facebook czy też Google +. Kolejnym widocznym brakiem jest język aplikacji. Nie znajdziemy tu niestety polskiej wersji językowej. Okno główne zawiera w sobie nasze listy zadań. U góry ujrzymy dane profilu oraz informacje o powiadomieniach. U dołu możliwość dodania nowej listy oraz rozwijane menu, a w nim opcje.

W ustawieniach możliwa jest konfigurowania tła, a także określania jak mają zachowywać się elementy dodawane do listy (dodawane od góry lub od dołu), możliwa jest także zmiana odstępu opóźnień. Tu ponownie zabrakło kilku rozwiązań znanych z wersji iOS i Android.. Wunderlist jest udostępniane za darmo. Bardziej rozbudowana wersja pro pozwala na dodawanie plików i komentarzy do zadań, a także przypisywanie ich do konkretnych osób. Niestety edycja dla WP nie wspiera na razie płatnych rozwiązań. Jako zaletę należy uznać interfejs, który został stworzony specjalnie z myślą o Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!