r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wybrane Lumie potrafią już nagrywać w slow motion

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Jedna z lepszych, a dla wielu najlepsza aplikacja aparatu na Windows Phone – Lumia Camera niebawem zostanie zastąpiona przez Windows Camera. Użytkownicy testowej wersji Windows 10 Mobile otrzymali właśnie aktualizację aplikacji Windows Camera, która w wybranych modelach Lumii przynosi ze sobą tryb slow motion.

Z nowej funkcji niestety nie skorzystają wszyscy, obecnie dostępna jest ona tylko w trzech Lumiach – 930, 1520 i Icon. Natomiast wraz z premierą topowej Lumii 950 i jej większej siostry 950 XL z nagrywania w slow motion będziemy mogli skorzystać na jeszcze dwóch kolejnych smartfonach. Prawdopodobnie w przyszłości Microsoft wprowadzi nową funkcję również w innych wybranych modelach.

W aplikacji Windows Camera pojawiła się ikonka żółwia i to właśnie po jej naciśnięciu możemy skorzystać z trybu slow motion. Obecnie dostępna jest opcja nagrywania w rozdzielczości Full HD przy 120 klatkach na sekundę. Nagrane wideo możemy później edytować, bawiąc się tempem poszczególnych scen – dany fragment może być odtwarzany z normalną prędkością, natomiast inny w zwolnieniu. Pozwala to na tworzenie znacznie ciekawszych nagrań, wyłącznie z wykorzystaniem smartfona, bez sięgania po specjalne oprogramowanie na komputerze.

r   e   k   l   a   m   a

Jeśli chcecie pobawić się nowym trybem w Windows Camera, to oprócz posiadania Lumii 930, 1520 lub Icon musicie spełnić jeszcze jeden warunek. Funkcja dostępna jest tylko na Windows 10 Mobile, a więc musicie na swoim urządzeniu zainstalować system będący jeszcze w fazie testów, może on pracować niestabilnie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.