reklama

Wybrane smartfony HTC ze średniej półki także dostaną Android 6.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Na wczorajszej konferencji Google została zaprezentowana nowa wersja Androida oznaczona numerkiem 6.0. Natomiast firma HTC już poinformowała, które smartfony dostaną aktualizację, na liście są modele z wysokiej i średniej półki.

Jeśli nadal nie przeczytaliście o nowościach wprowadzonych wraz z Androidem 6.0 Marshmallow, to zapraszamy do naszego podsumowania wczorajszej konferencji firmy z Mountain View. Nowa wersja wprowadza kilka nowych, ważnych elementów, a więc z pewnością większość użytkowników smartfonów z Androidem wyczekuje informacji o planowanej aktualizacji ich modelu.

HTC za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze przedstawiła listę smartfonów, które otrzymają Androida 6.0. Oczywiście na najlepsze wsparcie mogą liczyć posiadacze topowych urządzeń, jeszcze do końca tego roku aktualizacja pojawi się na HTC One M9 i M8. Androida Marshmallow otrzymają także: One M9+, One E9+, One E9, One ME, One E8, One M8 EYE i Butterfly 3. Na liście znalazły się także urządzenia ze średniej półki – Desire 826, Desire 820 oraz Desire 816.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama