reklama

Wyciekł ekran startowy Lumii z Dual SIM

Strona główna Aktualności

O autorze

Programista .NET i innych technologii Microsoft. Prywatnie fanboy wszystkiego, co jest związane z Windows Phone. W wolnej chwili wspomina lepsze czasy, kiedy królowała Amiga. Uwielbia jazdę rowerem i biegi długodystansowe.

Evleaks ponownie zaskakuje nas najświeższymi informacjami odnośnie Windows Phone. Najnowszy przeciek pokazuje ekran startowy z Windows Phone 8.1 (Blue) z obsługą Dual SIM. Najprawdopodobniej pochodzi on z Lumii 630/635 („Moneypenny”), która to będzie wspierała omawianą technologię.

Screen przedstawia kilka ciekawych elementów i nowych funkcji systemu. Po pierwsze każda z kart SIM będzie miała oddzielne ikony zasięgu oraz odseparowane kafelki dla połączeń i wiadomości. Wygląda to dość schludnie i takie ustawienie może się sprawdzić. Dodatkowo zauważyć można, iż ekran nowego urządzenia z Dual SIM nie będzie posiadał rozdzielczości 1080p (brak trzeciej kolumny z kafelkami), co potwierdza informacje, że będzie to model z niższej półki. Na dole widzimy także przyciski, które umieszczone są na ekranie, a nie jako fizyczne elementy na obudowie. Zastanawiać może sposób obsługi dwóch kart przez system (np. wybór transmisji danych) oraz to, że w omawianym zrzucie ekranu obie karty SIM posiadają aktywne połączenie 3G (co nie jest częstą opcją w tego typu rozwiązaniach).

Nowa Lumia z Dual SIM może być ciekawym urządzeniem i zapewne znajdzie grupę osób zainteresowanych tego typu funkcją. Niska cena może zachęcić do zakupu na wschodnich rynkach, gdzie takie modele są bardzo popularne.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama