Wyciekły screeny z Office 14

Strona główna Aktualności

O autorze

Rosyjski serwis wzor.net opublikował garść screenów, które mają przedstawiać wersję alpha pakietu Office 14 wydaną członkom programu TAP. "Mają przedstawiać", bo całość jest oczywiście bardzo nieoficjalna i jak zwykle Microsoft odmówił komentarza na temat prawdziwości opublikowanych materiałów.

Na screenach (przedrukowanych na blogu UX Evangelist) znajdziemy poszczególne aplikacje pakietu, a w jednym przypadku również menu Start z listą zainstalowanych składników. Można dzięki temu założyć, że nowy Office składać się będzie z programów Access, Excel, Groove, InfoPath, InterConnect, OneNote, Outlook, PowerPoint, Project, Publisher, SharePoint Designer, Visio oraz Word. Na jednym screenie jest również wzmianka o nazwie kodowej "Mondo". Nazwa ta istotnie jest niekiedy używana przez Microsoft podczas prac nad kolejnymi wersjami Office.

Rosyjski serwis podał również, że najprawdopodobniej Office 14 zostanie wydany jako Office System 2009 jeszcze pod koniec tego roku, a pierwszej bety należy się spodziewać w maju. Czy te informacje okażą się prawdziwe, dowiemy się w ciągu kilku miesięcy.

© dobreprogramy