reklama

Wydano Firefoksa 6.0.2 z kolejnymi poprawkami

Strona główna Aktualności

O autorze

Mozilla udostępniła do pobrania Firefoksa 6.0.2. W najnowszej wersji przeglądarki usunięto szereg błędów, które mogły zakłócić pracę programu.

Jak czytamy na stronach wiki Mozilli Firefoksa, w najnowszej wersji programu wyeliminowano sporo błędów, w tym dotyczących współpracy z mobilnym wydaniem przeglądarki. Poprawiono również bezpieczeństwo aplikacji, eliminując błąd związany z niedawnymi atakami cyberprzestępców na certyfikaty firmy Google. Tydzień temu informowaliśmy, że Mozilla usunęła już wspomniany problem, okazuje się jednak, że potrzebna była kolejna aktualizacja Firefoksa.

Aktualizacja do wersji 6.0.2 popularnej przeglądarki ukazała się kilka dni po wydaniu 6.0.1. Poprzednie uaktualnienie Firefoksa wydano z powodu działań cyberprzestępców, którzy stworzyli własny certyfikat dla wielu domen, między innymi należących do firmy Google. Sfałszowany certyfikat miał być najprawdopodobniej wykorzystany do ataków i przechwytywania danych. Natychmiast po wykryciu sprawy Mozilla poinformowała o rychłej aktualizacji swoich produktów.

Stabilną wersję przeglądarki Firefox 6.0.2 można pobrać z naszego portalu w wersjach dla Windows, Linux i Mac OS.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama