WydatkoNotes WydatkoNotes

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

WydatkoNotes to aplikacja, która służy do zarządzania domowym budżetem. Program pozwala gromadzić informacje o wydatkach, zawiera też moduł skanowania paragonów sklepowych.

Program umożliwia ręczne oraz głosowe (po kliknięciu w ikonę głośnika i wypowiedzeniu odpowiedniego słowa) wprowadzenie danych o zakupach: z kwotą, listą produktów, sklepem oraz datą. Aplikacja zawiera moduł autouzupełniania wpisywanych nazw towarów, co usprawnia proces gromadzenia informacji. Możliwe jest też skanowanie paragonów. Wszystkie dodane przez użytkownika informacje o zakupach są prezentowane w formie czytelnej listy. Program ma też obszerną bazę kategorii wydatków i potrafi automatycznie kategoryzować informacje podane przez użytkownika, nie brakuje też możliwości ręcznej korekty wprowadzonych danych oraz kategorii.

Ponadto, WydatkoNotes jest narzędziem do analizowania wydatków. Dane prezentuje w formie wykresów, które można dowolnie kształtować wg kryteriów: daty zakupów, kwoty lub sklepu, gdzie dokonaliśmy zakupów. W ten sposób można sprawdzić, w jakich sklepach wydajemy największe kwoty i na co przeznaczamy najczęściej pieniądze. To zaś może być bodźcem do tego, aby zacząć oszczędzać.

Aplikacja jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!