WydatkoNotes 1.6.1

Strona główna Android Dom Budżet domowy
Pobierz program
lub zeskanuj:

WydatkoNotes to aplikacja, która służy do zarządzania domowym budżetem. Program pozwala gromadzić informacje o wydatkach, zawiera też moduł skanowania paragonów sklepowych.

Program umożliwia ręczne oraz głosowe (po kliknięciu w ikonę głośnika i wypowiedzeniu odpowiedniego słowa) wprowadzenie danych o zakupach: z kwotą, listą produktów, sklepem oraz datą. Aplikacja zawiera moduł autouzupełniania wpisywanych nazw towarów, co usprawnia proces gromadzenia informacji. Możliwe jest też skanowanie paragonów. Wszystkie dodane przez użytkownika informacje o zakupach są prezentowane w formie czytelnej listy. Program ma też obszerną bazę kategorii wydatków i potrafi automatycznie kategoryzować informacje podane przez użytkownika, nie brakuje też możliwości ręcznej korekty wprowadzonych danych oraz kategorii.

Ponadto, WydatkoNotes jest narzędziem do analizowania wydatków. Dane prezentuje w formie wykresów, które można dowolnie kształtować wg kryteriów: daty zakupów, kwoty lub sklepu, gdzie dokonaliśmy zakupów. W ten sposób można sprawdzić, w jakich sklepach wydajemy największe kwoty i na co przeznaczamy najczęściej pieniądze. To zaś może być bodźcem do tego, aby zacząć oszczędzać.

Aplikacja jest dostępna za darmo i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi