Wymień swój stary pakiet na OpenOffice.ux.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ux Systems - producent pakietu biurowego OpenOffice.ux.pl - rozpoczęła promocję kierowaną do użytkowników innych pakietów biurowych.

W ramach oferty, którzy poprzednio nabyli jakikolwiek inny pakiet biurowy mogą otrzymać 25% zniżki na zakupy dokonywane w sklepie internetowym firmy Ux Systems. Jak podkreśla producent, sformułowanie "inny pakiet biurowy" jest bardzo szerokie i obejmuje każde oprogramowanie licencjonowane przez inną firmę niż Ux Systems i umożliwiające: tworzenie dokumentów tekstowych oraz arkuszy kalkulacyjnych.

Polskojęzyczny OpenOffice.ux.pl dostępny jest w dwóch odmianach opartych na różnych modelach licencyjnych. Najpopularniejsza odmiana, licencjonowana zgodnie z zasadami GNU General Public License jest bezpłatna. Druga odmiana to produkt komercyjny dostarczany w postaci pudełka, zawierającego nośniki instalacyjne (pliki programu, kliparty i szablony dokumentów), podręcznik użytkownika, a także kod dostępu do bezpłatnej pomocy technicznej. Warto zwrócić uwagę, że to właśnie przychody ze sprzedaży odmian komercyjnych OpenOffice.ux.pl pozwalają producentowi finansować koszty polonizacji pakietu i jego rozbudowy o dodatkowe składniki (m.in. zintegrowany polski słownik ortograficzny, moduł dzielenia wyrazów).

Uwzględniając zniżkę, koszt pakietu OpenOffice.ux.pl w wersji domowej wynosi niespełna ok. 60 zł netto (niespełna 75 zł brutto), natomiast koszt wersji profesjonalnej dla 1 użytkownika to wydatek rzędu 92 zł netto (ok. 112 zł brutto).

Zauważamy, że wielu użytkowników oprogramowania potrzebuje dodatkowego impulsu pozwalającego na zerwanie z przyzwyczajeniami. Jesteśmy przekonani, że aktualna promocja jest doskonałą okazją do porzucenia starych i nieefektywnych rozwiązań. Warto pamiętać, że pakiet OpenOffice.ux.pl umożliwia bezproblemową wymianę dokumentów m. in. w formatach: DOC, XLS, TXT, SXW oraz ODT - powiedział Grzegorz Zdonek, product manager z firmy Ux Systems.

Ze szczegółami dotyczącymi promocji można zapoznać się na stronach producenta

© dobreprogramy
s