r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wypróbuj KateOS 3.0 Beta

Strona główna Aktualności

Kilka dni temu informowaliśmy o nowej wersji ciekawej polskiej dystrybucji KateOS, tymczasem ukazała się nowa wersja LiveCD tego systemu.

Wersja LiveCD, czyli uruchamiana z płyty bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek zmian na dyskach twardych, oferuje funkcjonalność bardzo zbliżoną do systemu standardowo instalowanego. Wadami jest znacznie dłuższe ładowanie się (spowodowane niedoskonałościami czytników CD), oraz utrudniony zapis danych użytkownika - trzeba je kopiować na zewnętrzne nośniki, takie jak na przykład pendrive. Poza tymi niedogodnościami, wersje LiveCD pozwalają na bezbolesne i bezpieczne zapoznanie się z danym systemem.

KateOS 3.0 Beta LiveCD jest kompletnym systemem operacyjnym, który automatycznie konfiguruje sprzęt, montuje dostępne partycje i po kilku minutach umożliwia użytkownikowi efektywną pracę. Osoby zainteresowane nowym systemem mogą pobrać go z serwera twórców (1 CD - 698 MB).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.