Wyprzedaż Humble Weekly z dziewiętnastoma grami Segi

Strona główna Aktualności

O autorze

Fani gier Segi mogą zacierać ręce i otwierać portfele, bo specjalnie dla nich Humble Bundle ma do zaoferowania aż 19 gier, wśród który znalazły się zarówno znane wszystkim klasyki, jak i nowości. Zależnie od tego, ile zdecydujecie się zapłacić, tyle gier dostaniecie.

Osoby, które wpłacą kwotę od jednego do 5,99 dolara, otrzymają Alpha Protocol, w którym gracze będą mogli wcielić się w tajnego agenta Michaela Thortona, dwie znane strategie – Company of Heroes i Rome: Total War, a także Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit. W ostatnim z tytułów, gracz steruje królikiem o imieniu Ash, który poszukuje Fat Rabbita, by dokonać zemsty za ujawnienie jego kompromitujących zdjęć z gumową kaczuszką.

Ci, którzy zdecydują się zapłacić 6 dolarów, mogą liczyć dodatkowo na 10 klasycznych gier Segi. W skład pakietu wchodzą Altered Beast, Comix Zone, Crack Down, Ecco the Dolphin, Gain Ground, Golden Axe, Golden Axe 2, Golden Axe 3, Shinobi III: Return of the Ninja Master i Vectorman. Na tym jednak nie koniec, bowiem poza kompletem klasyków, gracze otrzymają The Typing of the Dead: Overkill (polegającą na jak najszybszym wpisywaniu słów pojawiających się na ekranie), osadzone w przyszłości Binary Domain, pełne akcji Renegade Ops oraz turową strategię Medieval II: Total War.

Jeżeli zapłacicie więcej niż 14,99 dolarów, razem z poprzednimi grami otrzymacie Total War: SHOGUN 2, jedną z najbardziej znanych strategii ostatnich lat. Jako jeden z dziesięciu daimyo spróbujecie przejąć władzę nad zwaśnioną, szesnastowieczną Japonią, i osiągnąć tytuł szoguna.

Jeżeli chcecie zakupić gry Segi z tygodniowej promocji, możecie dokonać tego tutaj. Wyprzedaż kończy się 20 marca, więc warto się pospieszyć.

© dobreprogramy

Komentarze