r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wyprzedaż Nero 7!

Strona główna Aktualności

Od przeszło miesiąca na rynku dostępna jest ósma wersja pakietu Nero. Od wersji siódmej Nero to już nie tylko najpopularniejsza aplikacja przeznaczona do nagrywania płyt CD/DVD lecz rozbudowany pakiet multimedialny. Obecnie w jego skład wchodzi aż 25 aplikacji.

Nero 8 na dobre zagościło już na sklepowych półkach w związku z czym w sklepie Vobis rozpoczęła wyprzedaż Nero 7 Premium. Od dziś pakiet w polskiej wersji językowej zawierający 18 aplikacji oraz oprogramowanie Radiotracker firmy RapidSolution kupić można za 149 zł z VAT (dotychczas za Nero 7 trzeba było zapłacić 249 zł). Nero 8 kosztuje 279 zł.

Wersja siódma współpracuje z Windows Vista, w przeciwieństwie do najnowszej nie obsługuje formatu High Definition i nie nagrywa płyt Blu-ray i HD DVD. Ponadto nowe Nero umożliwia użycie konsoli Xbox 360 lub PlayStation 3 do strumieniowego przekazu zawartości w standardzie High Definition oraz plików audio z dźwiękiem surround.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.