r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wyprzedaż gier na Androida: sporo dobrych tytułów, obniżki ponad 80%

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Nudne wakacje, a może po prostu chęć zagrania w dobre gry na Androida? Nieważne czym będziesz się kierował, ale sprawdź promocję na gry Noodlecake Studios. W Google Play trwa właśnie wyprzedaż, nie brakuje sporych obniżek i bardzo dobrych produkcji. Promocją zostały objęte także gry innych twórców.

Wśród gier objętych promocją znajdziemy chociażby produkcję zatytułowaną Lumino City, która w 2015 roku otrzymała nagrodę BEFTA. Lumino City to gra przygodowa z logicznym elementami. Uwagę zwraca specyficzna oprawa graficzna – świat wygląda jakby został stworzony z kartonowych pudełek. Lista wszystkich przecenionych gier przedstawia się następująco:

r   e   k   l   a   m   a

Obniżone zostały ceny także gier innych producentów – lista tytułów objętych promocją jest długa. Wybraliśmy te ciekawsze produkcje:

Wybrane przeceny są naprawdę atrakcyjne. Należy jednak pamiętać, że są ograniczone czasowo i warto pośpieszyć się z dodaniem gry objętej promocją do bibliotek gier.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.