r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wyrok do podważenia?

Strona główna Aktualności

Ray Ozzie - twórca oprogramowania znanego pod marką Lotus Notes - może być osobą która spowoduje cofnięcie wyroku, w myśl którego Microsoft miałby zapłacić 521 mln USD na rzecz Eolas Technologies i University of California tytułem pokrycia strat spowodowanych naruszeniem w przeglądarce Internet Explorer patentu dotyczącego sposobu wczytywania zewnętrznych komponentów witryn webowych. O sprawie i wyroku pisaliśmy szczegółowo w sierpniu.

Jak twierdzi Ray Ozzie, Lotus Notes wykorzystywał sporną technologię na długo przed zgłoszeniem patentowym. Dowody wcześniejszego zastosowania mogą przekonać amerykański Urząd Patentowy do cofnięcia patentu Eolas, co pozwoliłoby unieważnić wyrok sądu. Rzecznik Groove Networks - firmy, którą Ozzie założył w 1997 roku i której współwłaścicielem jest obecnie Microsoft - wstrzymał się od komentarzy w sprawie zgłoszenia wątpliwości do Urzędu Patentowego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.