r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wyścig z czasem

Strona główna Aktualności

O autorze

Ponieważ spośród wszystkich naszych propozycji gier na weekend, symulatory cieszą się największym uznaniem, postanowiliśmy zaproponować naszym Czytelnikom pozycję z tego własnie gatunku.

Rider to kilkugodzinna porcja dobrej rozrywki na sobotni i niedzielny wieczór. Gra co prawda nie powala oprawą graficzną lecz ze względu na jasne i przejrzyste zasady oraz łatwość obsługi, co nie jest często występującą cechą dla wszelkiej maści symulatorów:), uważam ją za godną polecenia.

Umiejętność posługiwania się myszą plus odrobina dobrej taktyki pozwoli chyba każdemu na dotarcie do mety we wszystkich etapach gry. Regularne stosowanie się do znaków i przepisów ruchu drogowego uchroni Was od kontaktu z nieprzekupnymi strażnikami prawa lub innymi nieprzyjemnymi niespodziankami. Jednak wszystko to za mało, by wymigać się od jednego, a mianowicie od.zapoznania się z podstawami japońskiego ;D

Grę Rider można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

Życzymy udanej zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.