r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wystartował CeBIT 2011

Strona główna Aktualności

Dziś w Hanowerze rozpoczyna się CeBIT 2011 - największe targi technologiczne na świecie. Motto tegorocznej edycji CeBITu brzmi: The power of creativity and innovation!

CeBIT to największe wydarzenie tego typu. Impreza łączy międzynarodowe targi sprzętu elektronicznego, telekomunikacyjnego i oprogramowania z wykładami i wydarzeniami o charakterze biznesowym. Wystawcy pochodzą z 70 krajów, z czego na tegorocznych targach swoje stanowiska ma 38 firm z Polski. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku targi odwiedzi ponad 400 tysięcy zwiedzających. Tegoroczna edycja CeBITu skupi się wokół modnych ostatnio tematów, czyli technologii prezentowania obrazów trójwymiarowych i chmur obliczeniowych. Ponadto w tym roku specjalne miejsce zostało zarezerwowane dla technologii i systemów wspomagających zarządzanie w sytuacjach kryzysowych. Targi zakończą się 5 marca.

Redakcja portalu dobreprogramy.pl również wybrała się do Hanoweru. Najświeższe informacje z CeBITu będą publikowane na łamach portalu w naszym Laboratorium.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.