r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wystartowały testy beta polskiej wersji darmowego FIFA World

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Electronic Arts dokłada do Need for Speed World kolejną grę ze światem w nazwie i też w modelu Free-2-Play, a w dodatku po polsku — wystartowała otwarta beta FIFA World. Wcześniej projekt w akcji mogli sprawdzić między innymi gracze z Brazylii, Rosji oraz Australii, a dzięki ich uwagom my otrzymujemy o wiele bardziej dopracowany produkt. Nie bez wad oczywiście, bowiem ciągle mówimy o wersji testowej, ale i tak jest lepiej. Jeżeli kogoś wciągnęło wcześniej kompletowanie własnych drużyn w FIFA Ultimate Team to niech jednak uważa na portfel. Zabawa jest podobna i może nieźle wciągnąć.

Nie ma co zbytnio tłumaczyć podstaw rozgrywki, gdyż wszystko zostało dosyć jasno wytłumaczone w przewodniku do gry. Generalnie chodzi o kolekcjonowanie kart zawodników do swojego wymarzonego zespołu, aby wygrywać nim kolejne mecze. EA chwali się dostępnością graczy z 600 klubów z 31 licencjonowanych lig (w tym Ekstraklasy, a także reprezentacji Polski). Za komentarz podczas spotkań odpowiada znany fanom piłki kopanej duet Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz.

Dołączenie do rozgrywki to kwestia zarejestrowania się na świeżo lub powiązania FIFA World z istniejącym kontem Origin. Pobrany zaraz potem kreator instalacji w kilku prostych krokach przeprowadzi nas przez proces uruchomienia gry. Później będzie potrzebne tylko około 3,3 gigabajtów wolnego miejsca na dysku twardym na pliki.

r   e   k   l   a   m   a

Warto zwrócić uwagę, że produkcja oferuje nie tylko tryb zabawy dla samotników, lecz również umożliwia dzielenie się z innymi najciekawszymi akcjami z meczy bezpośrednio w tak zwanym Centrum Społeczności. To też miejsce na dyskusje miłośników sportu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.