r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wysyp atrakcji na SIGGRAPH 2004

Strona główna Aktualności

O autorze

Konferencja SIGGRAPH dla wszystkich zainteresowanych grafiką komputerową jest kopalnią dobrych wiadomości. Pisaliśmy już o premierze 3ds max przygotowanej na tegoroczny SIGGRAPH, pisaliśmy również o nowej wersji Blendera, która w związku z imprezą została upubliczniona, to jednak nie koniec znakomitych wiadomości dla miłośników grafiki 3d i animacji.

Podczas SIGGRAPH 2004 nastąpiła również premiera innego potężnego narzędzia, którym jest niewątpliwie Maya 6, co bardzo istotne w wersji Personal Learning Edition. Ta wersja pakietu dostępna jest bezpłatnie do zastosowań niekomercyjnych - zwłaszcza w świetle cen wersji komercyjnych (2 - 7 tys. USD) jest to duża atrakcja. Maya 6 PLE jest w pełni funkcjonalnym pakietem bez ograniczeń czasowych. Szóstka pełna jest nowości i ulepszeń, m. in. wprowadzono nowe technologie animacji postaci, integrację z Adobe Photoshop, rozbudowano możliwości modelowania i wiele innych. Zainteresowanych zmianami zapraszamy do pobierania broszury w postaci PDF - Maya 6 Features in Detail (3.9 MB).

Pakiet Maya Personal Learning Edition 6 pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Modelowanie 3D.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.