reklama

Wysyp jesiennych promocji Corela

Strona główna Aktualności

O autorze

W piątek pisaliśmy o promocyjnym zestawie złożonym z pakietu CorelDRAW Graphics Suite X3 w edycji dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów oraz programu Norton 360, dostępnym za 249 zł brutto. Jak się okazuje, była tylko "rozgrzewka" przed prawdziwym wysypem różnego rodzaju promocji jakie producent przygotował dla klientów na tegoroczną jesień.

Od 1 września zakup pełnej, komercyjnej wersji pakietu graficznego CorelDRAW Graphics Suite X3 będzie premiowany dyskiem zewnętrznym LaCie 320 GB o wartości około 400 zł brutto. Dysk pracuje z prędkością 7200 obr., posiada 8MB pamięci cache, interfejs USB 2.0 i wyróżnia się bardzo ciekawym wzornictwem - jego metalowa obudowa została zaprojektowana przez uznane studio projektowe F.A. Porsche. Więcej informacji o dysku można znaleźć na stronie producenta. Koszt pełnej wersji sztandarowego pakietu Corela to około 1800 zł brutto.

Warto podkreślić, że dysk nie będzie dołączany do pakietu od razu przy zakupie. Aby go otrzymać trzeba będzie wypełnić i wysłać formularz znajdujący się na stronie Corela, dołączając kopię dowodu zakupu i certyfikatu autentyczności (w przypadku wersji pudełkowych). Przesyłka zostanie wysłana w ciągu 30 dni roboczych. Promocja dotyczy zakupów pakietu dokonanych pomiędzy 1 września, a 31 grudnia 2007 r. ale obowiązuje do wyczerpania zapasów. Zgłoszenia można wysyłać do 15 stycznia 2008 r. Jeden klient będzie mógł otrzymać jeden dysk - bez względu na ilość zakupionych pakietów. Promocja nie dotyczy wersji upgrade, OEM, NFR i edukacyjnych (dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów). Szczegółowe informacje zawarte są na stronie informacyjnej.

To jednak nie wszystko. W tym samym okresie Corel oferuje 30% rabatu na zakup licencji CorelDRAW Graphics Suite X3 PL dla instytucji rządowych. 50% rabatu mogą uzyskać wydziały uczelni wyższych zamawiających licencje na programy Corel DESIGNER Technical Suite 12, CorelDRAW Graphics Suite X3 PL, Paint Shop Pro Photo XI PL, Corel Painter X dla całego wydziału (minimum 61 stanowisk), przy czym obniżka nie obejmuje rozszerzeń praw licencji podstawowych - Student Usage Right i Upgrade Protection. Oprócz tego wprowadzono promocję na licencje CorelDRAW Graphics Suite X3 PL dla small bussinesu. Zakup od 3 do 10 takich licencji będzie premiowany dodatkową, bezpłatną licencją. Ta ostatnia oferta jest ważna, nie jak poprzednie do 31 grudnia, ale do 30 listopada 2007 r.

Dodając do tego dostępne cały czas tańsze produkty Paint Shop Pro Photo XI dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów PL (dostępny za około 239 zł brutto - ceny za sklepem Vobis) czy CorelDRAW Graphics Suite 12 Special Edition PL - z prawem do zastosowań komercyjnych (za około 720 zł brutto), oferta Corela prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie. Co na to Adobe?

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić