r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wyszukiwanie w czasie rzeczywistym w Google

Strona główna Aktualności
Dzięki współpracy z serwisami Facebook, Twitter oraz MySpace, Google uruchomiło funkcję wyszukiwania w czasie rzeczywistym.

Ma ono postać dodatkowego pola w wynikach wyszukiwania i zawiera linki do najnowszych informacji publikowanych we współpracujących serwisach. Po kliknięciu linku "Latest results" można przejść do wyświetlania najnowszych wyników na pełnej stronie. Dzięki trybowi "Updates" można odfiltrować tradycyjne blogi i pozostawić tylko mikroblogi. Został on zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych, których użytkownicy często mają mało czasu na czytanie dłuższych informacji. Google zadbało nie tylko o to, żeby znalezione linki odnosiły się do najświeższych informacji ale także aby w wysokim stopniu odpowiadały wyszukiwanej frazie.

Nowa funkcja wyszukiwania będzie się stopniowo pojawiać u poszczególnych użytkowników mających ustawiony język angielski. Dostępny jest krótki film prezentujący wyszukiwanie w czasie rzeczywistym w wykonaniu Google.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.