r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wyszukiwarka Google dla małych firm

Strona główna Aktualności

Firma Google zaprezentowała usługę o nazwie Google Custom Search Business Edition, przeznaczoną dla małych i średnich firm posiadających własne strony WWW.

Usługa pozwala na umieszczenie na stronie spersonalizowanej wyszukiwarki obsługiwanej przez Google. Możliwe jest dokładne ustalenie, jakie dane z naszej witryny będą indeksowane i jak będzie wyglądać strona z wynikami. Dzięki temu otrzymujemy narzędzie korzystające z technologii Google, a jednocześnie dobrze zintegrowane z naszą stroną.

Usługa wyszukiwarek na strony nie jest nowością, od października ubiegłego roku dostępna jest bezpłatna wersja Google Custom Search. Biznesowa edycja daje jednak większe możliwości personalizacji, wsparcie techniczne i brak reklam na stronach z wynikami. Usługa kosztuje 100 dolarów rocznie dla witryn do 5 tysięcy podstron lub 500 dolarów do 50 tysięcy podstron.

Szczegóły na temat nowej usługi znaleźć można na stronach Google.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.